A legfrissebb Tenisz hírek. Összesen 200 db cikk. A legfrissebb hír egy órája jelent meg.

Elkészült a sorsolás, Marozsán Fábián ausztrál riválissal kezd Indian Wellsben

A rangos tenisztornán Rafael Nadal is visszatér a pályára.

magyarnemzet.hu

A szerelem szárnyán: tökéletes hetet zárt a tenisz álompárja + videó

Alex de Minaur kihagyta az acapulcói bulit, hogy a helyszínen szurkolhasson barátnőjének.

index.hu

Piros Zsombor új karriercsúcsa, közeledik a top 100-as hely

Fucsovics Márton és Marozsán Fábián is javított a világranglistán.

feol.hu

Ismét hazai versenyt rendez a Kiskút TK

A januári és a februári Viszló Transz Kupa után március első hétvégéjén is megrendezi a versenyt a Kiskút Tenisz Klub.

index.hu

Marozsán Fábián nem bírt a 2. kiemelttel a katari nyolcaddöntőben

A kezdés remek volt, orosz ellenfele viszont két szoros játszmában nyert.

index.hu

Megsérült a világ egyik legjobb teniszezője

A riói találkozója csupán 10 percig tartott.

beol.hu

Három hétvége, három döntő, két tornagyőzelem

Három versenyen indult februárban Tóth Vid, a Viharsarok Tenisz Alapítvány egyik üdvöskéje és mindegyiken döntőt vívhatott pasaréti párjával, Denys Ma

index.hu

Babosék a tizenhat között kiestek a dubaji torna párosversenyéből

Egyesben a selejtezőből indult és szombati vereségével nem jutott főtáblára.

index.hu

Illusztris névsor: világsztárok érkeznek márciusban Székesfehérvárra

Korábbi Grand Slam-torna-győztes is a nevezettek között.

origo.hu

Fucsovics, Marozsán és Piros is előrébb lépett a tenisz-világranglistán

A nőknél továbbra is Bondár Anna a legelőkelőbb helyen álló magyar.

index.hu

Mindhárom magyar éljátékosunk javított a világranglistán, Piros a top 100 kapujában

Hamarosan három férfi teniszezőnk lehet a legjobb 100 mezőnyében.

index.hu

Az Australian Open-győztes Sinner nyerte a rotterdami tornát

Az ifi-vb-döntőtől Rotterdamig: hetedszer is legyőzte ausztrál riválisát.

index.hu

Piros Zsombor döntős a franciaországi challenger-tornán

Vasárnapi ellenfele a hazai közönség előtt szereplő Matteo Martineau lesz.

index.hu

Babos Tímea elbukott a dubaji torna selejtezőjében

Párosban kedden lesz még érdekelt a versenyen.

index.hu

Véget ért a rotterdami torna Fucsovics Márton számára

Két szettben kapott ki a világranglistán 86. magyar játékos a nyolcaddöntőben.

index.hu

Fucsovics az Australian Open után Rotterdamban is összecsap Dimitrovval

A melbourne-i vereség után 2–2-re módosult az egymás elleni mérleg.

index.hu

Marozsán Fábián: A legtöbben talán el sem tudják képzelni, min megyek keresztül

Magyarország legjobb játékosa a Dk-párharc előtt egy héttel az ágyból sem tudott felkelni.

haon.hu

Tenisz-világranglista: Marozsán három helyet rontott, de így is ő a legjobb magyar

A Hajdúszoboszló SE játékosa jelenleg a 61. helyen áll.

index.hu

Összecsap a két legjobb magyar férfi teniszező Hollandiában

Eddig egy hivatalos nemzetközi mérkőzést játszottak egymás ellen.

index.hu

Szerencsés sorsolás: Egyiptommal mérkőzik a magyar válogatott szeptemberben

Legutóbb 2006-ban találkoztunk az egyiptomi csapattal, akkor egyértelműen nyertünk.

index.hu

Balázs Attila: Belebolondultam, hogy semmit nem tudok tenni a sérüléseim ellen

A 35 évesen visszavonult magyar teniszező brutális őszinteséggel mesélt legnehezebb pillanatairól.

index.hu

Judik Zoltán 90 évesen ezüstérmet szerzett a budapesti rangos teniszversenyen

Véleménye szerint a mozgást soha nem szabad abbahagyni, mivel erről szól az élet.

index.hu

Rendkívül kemény ellenfelekkel sorsolhatják össze a magyar válogatottat

Elképzelhető, hogy top10-es játékos érkezik hazánkba.

index.hu

Bondár Anna az első fordulóban búcsúzott a kolozsvári tenisztornán

Jól kezdte a mérkőzést, de végül egy szettet sem nyert.

hirklikk.hu

Piros nyert, de 3-2-re győztek a németek Tatabányán, a Davis Kupa-selejtezőn

Piros Zsombor tét nélküli mérkőzésen legyőzte Kevin Krawietz-et, így a németek 3-2-re nyerték meg a Tatabányán rendezett tenisz Davis Kupa-selejtezőt

baon.hu

Piros nyert, 3-2-re győztek a németek Tatabányán

infostart.hu

Véget ért az álom: a németek jutottak tovább a Davis-kupában

Valkusz Máté két szettben kikapott Jan-Lennard Strufftól szombaton a Tatabányán zajló Magyarország-Németország tenisz Davis Kupa-selejtező negyedik mé

index.hu

Valkusz Máténak nem jött össze a bravúrgyőzelem, Németország nyert Tatabányán

A magyar válogatott egyetlen győzelmét Fucsovics Márton aratta.

kemma.hu

Valkusz Máté nem tudott egyenlíteni, kikapott a magyar csapat

Valkusz Máté két szettben kikapott Jan-Lennard Strufftól szombaton a Tatabányán zajló Magyarország-Németország tenisz Davis-kupa selejtező negyedik mé

Elment a páros, a továbbjutás küszöbén a németek a Davis-kupában

Marozsán Fábián és Valkusz Máté két szettben kikapott Kevin Krawietz-től és Tim Pütz-től szombaton a Tatabányán zajló Magyarország-Németország tenisz

index.hu

Marozsánék párosa tehetetlen volt, a vereség szélén áll a magyar válogatott

Németország legjobbja zárhatja le a találkozót.

haon.hu

Kikaptak Marozsánék a Davis Kupa-selejtező szombati páros mérkőzésén

hirklikk.hu

Fucsovics sikerével egyenlítettek a magyarok a Davis Kupa-selejtezőn

Fucsovics Márton két szettben legyőzte Jan-Lennard Struffot pénteken a Tatabányán zajló Magyarország-Németország tenisz Davis Kupa-selejtezőn, így az

dehir.hu

Marozsán kikapott, Fucsovics nyert

Tatabánya - A tenisz Davis Kupa világcsoportjának selejtezőjén szombaton 13 órától 1-1 állásról folytatódik a Németország elleni párharc.

index.hu

Fucsovics Márton legyőzte a legjobb németet, szenzációs játékával egyenlített a válogatott

Döntetlen állásról folytatódik szombaton a Németország elleni összecsapás.

kemma.hu

Fucsovics nyert Tatabányán, ezzel pedig egyenlített Magyarország a Davis-kupa selejtezőn +fotók

Fucsovics Márton két szettben legyőzte Jan-Lennard Struffot pénteken a Tatabányán zajló Magyarország-Németország tenisz Davis-kupa selejtezőn, így az

kemma.hu

Nem indult jól a Davis-kupa selejtező Tatabányán: kikapott német ellenfelétől Marozsán Fábián +fotók, videó

Marozsán Fábián két szettben kikapott Dominik Koepfertől a Tatabányai Multifunkcionális Csarnokban zajló Magyarország-Németország tenisz Davis-kupa se

index.hu

Marozsán Fábián vereséggel kezdett, hátrányban a magyar válogatott Németország ellen

Fucsovics Márton egyenlítheti ki az állást a németek legjobbja ellen.

kisalfold.hu

Davis Kupa - Marozsán kikapott, vezetnek a németek Tatabányán

A győri kötődésű Marozsán Fábián két szettben kikapott Dominik Koepfertől a Tatabányán zajló Magyarország-Németország tenisz Davis Kupa-selejtező pént

Az aranykezű, a varázsló, a legenda és a legjobb - Videón, ahogy bevonult a magyar csapat a Davis Kupára Tatabányán

Marozsán Fábián és Dominik Koepfer vívja a pénteki nyitómérkőzést Tatabányán a Magyarország-Németország tenisz Davis Kupa-selejtezőn.