Sima hírek

A legfrissebb Sima hírek. Összesen 121 db cikk. A legfrissebb hír 3 napja jelent meg.
nb1.hu

Veszélyben Bölöni László állása, a Sepsi tulajdonosa szívesen látná

Utoljára novemberben nyert mérkőzést a Bölöni László által irányított FC Metz a francia élvonalban. A lotaringiai klub vasárnap sima 3-0-s […

beol.hu

Nem tudták megnehezíteni a VEHIR dolgát a csabaiak

Nem bírt veszprémi vendéglátójával a Békéscsabai RSE az NB I.-es női röplabdabajnokság szombati mérkőzésén, a hazai csapat sima háromszettes győzelmet

dehir.hu

Sima debreceni siker a férfi röplabda Extraliga egyetemi rangadóján

Budapest - Az esélyesebb DEAC szettveszteség nélkül nyert az utolsó előtti helyen álló TFSE fővárosi otthonában.

hang.hu

Húsos rizs vagy húsrizs? Elnevezni is nehéz a rizsre növesztett laborhúst

Olyan, mintha 100 gramm rizshez ennénk egy fél teáskanál marhahúst és az ára gyakorlatilag megegyezik a sima rizsével. Így megfizethető alternatíva le

borsonline.hu

Hallottál mér a Gua Sha kőről? Itt a kínai porcelánbőr összes titka

Olyan sima és hamvas bőrre vágyunk, mint amilyen az ázsiai nőké?

kemma.hu

Nagyon sima győzelemmel robog tovább az Esztergomi Vitézek

A női kézilabda NB1/B-ben szereplő Esztergomi Vitézek gárdája a sereghajtó PC Trade Szegedi NK együttesét fogadta és magabiztos győzelemmel érvényesít

vaol.hu

Futsal: nyolc közé jutott a kupában a Haladás - Kilenc gól esett a budapesti meccsen

A futsal Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Haladás VSE sima győzelmet aratott a szintén NB I.es Magyar Futsal Akadémia vendégeként – még pénteken este.

infostart.hu

Első fokon négy év egy "sima" mobillopásért - videó

A villamoson alvó utas zsebéből varázsolt ki egy mobiltelefont a büntetett előéletű, többszörösen visszaeső férfi.

duol.hu

Papírforma vereség, biztató jelekkel

A röplabda NB I Extraliga tizennyolcadik fordulójában vasárnap a Dunaújvárosi KSE együttese a papírformának megfelelően sima vereséget szenvedett a Gr

vaol.hu

Videón a Falco újabb sima győzelme!

Az NB I.-es kosárlabda-bajnokság 19. fordulóját a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely sima győzelemmel tudta le.

magyarnemzet.hu

Ancelotti szerint a világ hat legjobb futballistája a Real Madrid játékosa + videó

A királyi gárda trénere a Girona elleni sima győzelem után a sorrendet is felállította.

kemma.hu

Hiányzott a tűz a TVSE játékából, sima vereség lett a vége

Bravúrra lett volna szüksége a vízműveseknek, de ahhoz sokkal jobban kellett volna játszaniuk.

nb1.hu

„Ez elfogadhatatlan!” – Feczkó Tamás szerint tenni kell a szerencséért – reakciók

Az NB I 20. fordulójában a Puskás Akadémia 2-1-re nyert a Kisvárda otthonában. Megszakadt a Puskás Akadémia rossz sorozata, sima […] A

delmagyar.hu

Sima ügy Győrben

A férfi tekecsapat szuperliga 12. fordulójában a címvédő Szegedi TE Győrben 6:2-es győzelemmel erősített meg a második helyét a tabellán.

nb1.hu

Megszakadt a Puskás Akadémia rossz sorozata, sima felcsúti siker Kisvárdán

Az NB I huszadik fordulójának nyitómérkőzésén a tabella 6. helyén álló Puskás Akadémia a sereghajtó Kisvárda otthonába látogatott. 2024-ben még [

feol.hu

Remek játékkal sima siker Litvánia ellen

A magyar férfi jégkorong-válogatott péntek este Litvániával csapott össze a budapesti olimpiai selejtező második napján.

168.hu

Ne mossa le a kocsit, jön a szaharai por

A szaharai por megérkezése onnan ismerhető fel, hogy kezdetben sárgás lesz az égbolt, majd sáros eső hullik. Ha a víz elpárolog, a sima felületeken

beol.hu

A vége sima lett: egy félidőig tartotta magát az Előre a Győr ellen - galériával

Egy félidőn át nagyszerűen tartotta magát a Tappe-Békéscsabai Előre Női KSE, a Bajnokok Ligájában edződő Győri Audi ETO KC, ellen, ám a szünet után rá

duol.hu

A bajnoki éllovas FTC vezetőedzője nélkül sem hibázott Dunaújvárosban

A női kézilabda NB I 14. fordulójában szerdán este a DKKA kézilabdázói az éllovas Ferencvárost fogadták. A meccsen papírforma és sima vendég siker szü

veol.hu

Váratlan (arányú) vereség - búcsúzott a Füred

Sima vereséget szenvedett a kézilabda Magyar Kupa negyedik fordulójában, kedden a Balatonfüredi KSE, amely Balatonbogláron búcsúzott a sorozattól.

Sima siker Szolnokon

A Szegedi RSE utánpótlás röplabdacsapatai közül több is pályára lépett.

telex.hu

Sima győzelemmel kezdte a vb-t a magyar férfi vízilabda-válogatott a románok ellen

A meccs lényegében az első két negyedben eldőlt, a vége 15-8 lett.

24.hu

Románia ellen sima győzelemmel nyitotta a vébét a magyar férfi vízilabda-válogatott

Az ellenfél egyszer vezetett az elején, aztán csak úszott az eredmény után. The post

szoljon.hu

Hatot lőtt a Mezőtúr a felkészülési meccsen

Sima győzelmek és meglepetés eredmények is születtek a hétvégén, valamint egy mini torna is színesítette a programot.

vaol.hu

U20: simán nyert a Falco

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely korosztályos kosárcsapata sima győzelemmel folytatta az NB I.-es U20-as bajnokságot, az Egis Körmend meccse elm

szoljon.hu

Remekeltek a korábbi Olaj-játékosok Cegléden

Nem hozott szerencsét az NB I/B-s kosárlabda bajnokság 18. fordulója ceglédi csapatnak, amely hazai pályán játszva sima vereséget szenvedett a fóti le

kemma.hu

Döcögősen kezdett az Esztergomi Vitézek, de a vége sima győzelem lett

Zsinórban elszenvedett két vereség után az esztergomi női kézisek magabiztos győzelemmel tértek vissza a siker útjára, így továbbra is őrzik a második

bama.hu

Sima kecskeméti siker Mezőkövesden

Az előző idényben ezüstérmes Kecskemét 3-0-s győzelmet aratott vasárnap az utolsó előtti helyen álló Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga

vaol.hu

Teke Szuperliga: sima gotthárdi siker, nagy csatában kapott ki a Répcelaki SE

A férfi teke Szuperliga 11. fordulójában a Répcelak nagy csatában kapott ki Szegeden. A Szentgotthárd hazai pályán simán győzött.

szoljon.hu

Az Olaj edzője szerint: Nem mindig csapatként játszottak

Nem várt sima, 91–77-es vereséget szenvedett a Szolnoki Olajbányász a Budapesti Honvéd otthonában a kosárlabda-bajnokság 19. fordulójában. A mérkőzés

haon.hu

Sima sikerben bízik a DEAC a rangadón

Kopjári Liza szerint a DEAC most sem szeretne esélyt adni a diósgyőrieknek.

Dárdai Pál régóta dédelgetett álma újra szertefoszlott

Váratlanul sima, 3-1-es vereséget szenvedett a Hertha a Kaiserslautern ellen a Német Kupa negyeddöntőjében.

sonline.hu

Fél lábbal a döntőben a Fino Kaposvár

Szerdán 18 órakor játsszák a Kaposvár Arénában a Fino–Kecskeméti RC kupaelődöntő második felvonását. Mivel egy hete Kecskeméten sima 3–0 arányban győz

nb1.hu

Varga Kevin bemutatkozott a Sepsiben, Baloghék és Langék is kikaptak

Az olasz Serie B 22. fordulójában a listavezető Parma sima, 3-0-s vereséget szenvedett a Modena otthonában, nyolc mérkőzés után szakadt […]

euronews.com

Biden sürgeti az F16 vadászgépek eladását Törökországnak, de nem biztos, hogy sima ügy lesz

Az elnök kérelme egy nappal azután érkezett meg a Kongresszus külügyi és jóváhagyási bizottságaihoz, hogy a török parlament jóváhagyta Svédország NATO

haon.hu

Sima győzelem a DVSC edzőmeccsén

A debreceniek remekül zárták a törökországi edzőtábort.

feol.hu

Sima januári hétvége, mégis számos programmal készülnek Tordason!

„Sűrű, zajos” hétvége elé néznek a tordasiak, akiket számos programmal várnak pénteken és szombaton a Hangyában, illetve a helyi könyvtárban, ahol min

szoljon.hu

Ez sem volt sima, de megvan: négyes döntőbe jutott az Olajbányász – galériával

Akárcsak múlt héten, úgy szerdán, a magyar kupa negyeddöntőjében is nagy harcra késztette a DEAC a Szolnoki Olajbányász csapatát. A párharcot ezúttal

feol.hu

Sima vereség Szombathelyen – kiesett a férfi kosárlabda Magyar Kupából az Alba

Az első negyedben még fej-fej mellett haladtak a csapatok, de ezután ellentmondást nem tűrően játszott a Falco KC.

vaol.hu

Ismét sima volt! - Elgázolta az Albát a Falco a kupában (is) - fotók

A kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjében a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely nagyon simán verte az Alba Fehérvár – 22 pontot vert nagy riválisára